Картина за номерами Origami Пейзаж: Неймовірна Фудзіяма 40x50 см LW3464

Перетворіть свій вільний час на мистецтво з набором для творчості "Картина за номерами 'Фудзіяма в сакурі"!
Це ідеальний спосіб розкрити свій художній потенціал, навіть якщо ви ніколи раніше не тримали пензля в руках.

До набору входить:
- бавовняне полотно, натягнуте на дерев'яний підрамник галерейною натяжкою, пронумероване схемою майбутньої картини;
- акрилова фарба в баночках під потрібним номером;
-три пензлі нейлонові різної товщини.
Шукаєте оригінальний подарунок, який запам'ятається?
Подаруйте емоції та можливість створити щось прекрасне!
Набір "Картина за номерами" – це не просто коробка, це квиток у світ мистецтва та релаксу.
Здивуйте своїх близьких або порадуйте себе новим хобі!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 4 |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал | Полотно |
| Тип фарби | Акрилова |
| Форма | Прямокутна |
| тип призначення | |
| тип призначення | Картина за номерами Origami Пейзаж: Неймовірна Фудзіяма 40x50 см LW3464 |
| Додаткові характеристики | |
| Сюжет | Гірський пейзаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴











