
Чорно-білі картини за номерами Природа спокуси 40х50см Brushme BS54354
598 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: BS54354
Чорно-білі картини за номерами Природа спокуси 40х50см Brushme BS54354
(складність 3/5)
теги:
У комплект входить:
- Полотно, натягнуте на рамку
- Акрилові фарби. Приблизно 24 кольори
- 2-3 пензля різного діаметру
Картини за номерами — твій шлях художника!
Малювати може кожен, а з картинами за номерами - це цікаво і захоплююче! У Вас вийде створити авторський шедевр своїми руками навіть якщо будете працювати з полотном і фарбами вперше. Захоплюючі набори малювання за номерами сприятливо впливають на настрій, творчий розвиток і дарують приємний результат - особистий шедевр на стіну в інтер'єр або як подарунок hand-made.
Розфарбовувати оригінальні сюжети на полотні акриловими фарбами — задоволення і радість! Техніка настільки проста і зрозуміла, що і діти, і дорослі здатні створити свою картину. У кожному сегменті на полотні вказана цифра і художнику необхідно зафарбовувати всі сегменти фарбами з відповідними цифрами.

У результаті отримуєте шедевр, створений своїми руками! Готова розмальовка схожа на роботу справжнього митця, адже ніхто не дізнається, що під фарбою були цифри і контури :)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brushme |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Люди на картині |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Рівень складності | 3 |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чорно-білі картини за номерами Таємниці під маскою 40х50см Brushme BS54349 |
- Ціна: 299 ₴









