Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 80 г |
| Тип товару | Пенал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкільний пенал для школи для хлопчиків на 2 відділення мікс Пенали для школярів Leader 930830 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




