-50%

Книга Убивство поміж друзями Ловсон Ліз Серія Ігри в трилер READBERRY
1 280 ₴
640 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 189-05-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга Убивство поміж друзями Ловсон Ліз Серія Ігри в трилер READBERRY
Два роки тому брехня зруйнувала їхню дружбу. Тепер правда може вбити їх усіх
Життя найкращих друзів Ґрейс, Генрі й Еллі розділилося на «до» та «після», коли їхню вчительку жорстоко вбили.
Завдяки свідченням Ґрейс за це ув’язнили Джейка, брата Генрі. Однак за два роки справу вирішили переглянути. Тож Джейк тимчасово на свободі. Місто обурене.
Незабаром повторне слухання. І колишнім друзям доведеться знову об’єднатися, щоб з’ясувати правду…
Детективи-аматори, чиї стосунки — наче хаотичний груповий чат, сповнений натяків і проблем із довірою
Неймовірні повороти сюжету й стрімкий темп затягують в запійне читання
Абсолютно божевільна кульмінація!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 352 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 978-617-8771-48-5 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Убивство поміж друзями Ловсон Ліз Серія Ігри в трилер READBERRY |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.61 кг |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴













