-50%

Книга Повернення Рейчел Прайс Голлі Джексон Серія Ігри в трилер READBERRY
1 280 ₴
640 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 189-05-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга Повернення Рейчел Прайс Голлі Джексон Серія Ігри в трилер READBERRY
Шістнадцять років тому Рейчел Прайс зникла. Наче випарувалась, залишивши дворічну дочку Бел в автівці на узбіччі. Рейчел давно вважають загиблою, проте соцмережі ніяк не можуть вгомонитися, і зниклу нібито помічають то у Франції, то в Бразилії, навіть десь поблизу — у Нью-Гемпширі. І родині Прайсів пропонують взяти участь у зйомках документального фільму про ті події. Хай як Бел неприємна перспектива копирсання в минулому, вона пообіцяла батькові, тож мусить якось усе це перетерпіти, поки життя знов не стане нормальним.І тут несподівано Рейчел Прайс з’являється. І життя вже ніколи не стане нормальним. Історія Рейчел неймовірна. Та чи правдива? Поки камери працюють, Бел мусить це з’ясувати.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 528 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 978-617-09-9760-9 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Повернення Рейчел Прайс Голлі Джексон Серія Ігри в трилер READBERRY |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.61 кг |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴












