
Книга Дочка хранителя вогню Буллі Енджелін READBERRY Детективи трилери для підлітків
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
Книга Дочка хранителя вогню Буллі Енджелін READBERRY
Переможець Goodreads Choice Award у категорії «Улюблена художня література для молоді за вибором читачів» 2021 року
Наркотики, убивства, зґвалтування…
Вони хочуть, щоб я надавала інформацію про хокейну команду, плем’я й місто. Будь-яку інформацію. Я відчуваю, що так не має бути... Можливо, суть не в тому, щоб допомогти ФБР, а в тому, щоб захистити громаду.
Вісімнадцятирічна Доніс Фонтейн вступила до університету, хай не до омріяного Університету Мічиґану, але що поробиш. Вона грає в хокей, любить ранкові пробіжки, обожнює свою найкращу подругу Лілі… Словом, живе власним життям, не те щоб геть безтурботним…
…проте її світ руйнується, коли містечко збурює низка загадкових убивств. Доніс — у вирі смертельно небезпечного розслідування. Вона мусить знайти вбивцю й захистити близьких та громаду. І, можливо, на неї чекає любов?..
Номінант Goodreads Choice Award у категорії «Улюблений дебютний роман читачів» 2021 року
Понад 90 000 п’ятизіркових оцінок на Goodreads
Книга «Дочка Хранителя вогню» Енджелін Буллі (видавництво READBERRY) поєднує в собі кілька ключових жанрів:
- Кримінальний трилер: сюжет зосереджений на розслідуванні злочинів, пов'язаних з наркоторгівлею та вбивствами.
- Детектив: головна героїня веде таємне розслідування під прикриттям, щоб викрити корупцію у своїй громаді.
- Young Adult (підліткова література): книга орієнтована на підлітків та молодь, фокусуючись на темах дорослішання, ідентичності та вибору.
- Сучасна проза: у деяких джерелах видання класифікують як сучасну художню прозу.
- Також книга містить елементи романтики та глибоко розкриває культуру корінного американського народу оджибве.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 496 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 9786170997845 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Дочка хранителя вогню Буллі Енджелін READBERRY |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.61 кг |
| Тип издания | Подарочное |
- Цена: 690 ₴









