
Зошит для літніх канікул SMARTліто. Іду у 3 клас Літні завдання вправ для дітей школярів на канікули
330 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 189-05-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зошит для літніх канікул SMARTліто. Іду у 3 клас Літні завдання вправ для дітей школярів на канікули
SMARTліто - практичний збірник з дослідницькими завданнями, що розвивають впевненість і вправність. Природа і довкілля, розвиток уваги і математика, мислення і творчість, письмо і мовлення - креативні завдання на повторення та підготовку до наступного класу. А щоб було ще цікавіше, ми підготували й бонуси: досягатор, наліпки, записничок для мандрівок (у додатку) та рекомендації книг для читання і слухання.
Проведіть літо з користю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Активний розвиток талантів |
| Страна производитель | Украина |
| Вид переплета | Термоклей |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Год издания | 2025 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 64 |
| ISBN | 9786170994622 |
| Учебный период | Начальная школа (1-4 класс) |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Формат | |
| Ширина | 30 см |
| Длина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.179 кг |
| Тип назначения | Зошит для літніх канікул SMARTліто. Іду у 3 клас Літні завдання вправ для дітей школярів на канікули |
| Обложка | |
| Материал обложки | Картон |
| Поверхность | Матовая |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴








