-50%

Книга Хороша дівчинка зіпсована кров Голлі Джексон Частина 2 Серія Ігри в трилер READBERRY Ранок
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 189-05-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга Хороша дівчинка зіпсована кров Голлі Джексон Частина 2 Серія Ігри в трилер READBERRY Ранок( Посібник з убивства для хорошої дівчинки)
Піппа Фіц-Амобі більше не детектив. Її подкаст про торішню розкриту справу став вірусним. Слухачі вимагають другий сезон, проте Піп наполягає — її слідча кар'єра позаду.Але не так сталося, як гадалося. Зник Джеймі, знайомий Піп. Поліція нічого не робить. Усім взагалі байдуже. Адже хлопець уже зникав кілька разів та щоразу повертався... Але Піп бачить: зараз усе інакше! Ок, якщо так, то це зробить Піп! Розкриє справу. А заодно влипне в ціле павутиння брехні й таємниць. Проте головне — знайти відповіді. І вижити.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 416 |
| Год издания | 2024 |
| ISBN | 978-617-09-9049-5 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Хороша дівчинка зіпсована кров Голлі Джексон Частина 2 Серія Ігри в трилер READBERRY Ранок |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.61 кг |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴











