
Книга Ні жива ні мертва Голлі Джексон Частина 3 Серія Ігри в трилер READBERRY Ранок
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
Ні жива ні мертва Книга 3 Голлі Джексон Ігри в трилер Ранок
READBERRY ( Посібник з убивства для хорошої дівчинки)
Спогади про останні події не полишають Піп. Її емоційний стан доволі похмурий, аж тут — нова проблема, і цього разу вся справа в Піп! Так, після свого вірусного подкасту дівчина звикла до погроз у мережі. Та є один конкретний троль, який раз по раз ставить одне й те саме запитання: «А хто шукатиме тебе, коли ти зникнеш?».Піп з’ясовує, що він не обмежується інтернетом — за нею реально хтось стежить! Дівчина виявляє зв’язок переслідувача з місцевою справою серійного вбивці, начебто розкритою 6 років тому. Чи справжній убивця все ще на волі?.. Поліція відмовляється діяти. Тож Піп робить те, що вміє найкраще — розслідує сама. Невже цього разу вона справді влипла?
Переклад - Анна Цвіра
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 528 |
| Год издания | 2025 |
| ISBN | 978-617-09-9389-2 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Ні жива ні мертва Голлі Джексон Частина 3 Серія Ігри в трилер READBERRY Ранок |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.61 кг |
- Цена: 590 ₴












