-50%

Книга Виживуть п'ятеро Книга 2 Голлі Джексон Ігри в трилер Ранок
1 080 ₴
540 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 189-05-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга Виживуть п'ятеро Книга 2 Голлі Джексон Ігри в трилер Ранок
Новий захопливий роман неперевершеної майстрині трилерів! На весняні канікули шестеро друзів вирушають на відпочинок у фургоні, який взяли напрокат. І наче все чудово і весело… хіба що кілька разів випадково звернули не туди… Та коли друзі розуміють, що застрягли десь у глушині без сигналу GPS і мобільного зв’язку, уже не так весело… А коли хтось прострілює їм усі шини та бензобак, стає зрозуміло — це геть не випадковість. Десь назовні в темряві за ними спостерігає убивця. А в когось у цьому фургоні є секрет, що вартує життя…
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 448 |
| Год издания | 2024 |
| ISBN | 978-617-09-8840-9 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Виживуть п'ятеро Книга 2 Голлі Джексон Ігри в трилер Ранок |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.64 кг |
Информация для заказа
- Цена: 540 ₴











