
Книга Щоденник жінки Мавки Дара Корній Фабула
700 ₴
350 ₴
- Готово к отправке
Книга Щоденник жінки Мавки Дара Корній Фабула
Історія Магди — це історія тисячі жінок, від яких чоловіки йдуть до коханок. Це історія жінки, сірої миші, яка присвятила себе сім’ї, законному чоловіку, побуту, дітям. Історія жінки, яка придумала собі щасливу родину, в якій він — єдиний та найкращий, вона — вірна та надійна, донечки — талановиті й так схожі на нього чи на його маму. І водномить Магда все втрачає, бо та інша, нова кохана її чоловіка — молодша, успішніша, вродливіша, просто досконала.
Історія банальна й до оскоми проста, чи не так? Не поспішайте з висновками, бо ця — особлива. Вона приховує в собі не одну і не дві таємниці. А таємниці найзручніше зберігати у легендах, притчах і щоденниках. В особливих щоденниках. Як оцей. Читайте. І не кажіть, що так не буває. Бо в житті насправді буває ще й не так.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Фабула |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Роман |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество страниц | 320 |
| Год издания | 2024 |
| ISBN | 978-617-522-277-5 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 13 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Книга Щоденник жінки Мавки Дара Корній Фабула |
| Основные | |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 0.38 кг |
- Цена: 350 ₴




