
Книга Ігри спадкоємців Дженніфер Лінн Барнс READBERRY серія Ігри в трилер українською мовою
1 080 ₴
540 ₴
- Готово к отправке
Книга Ігри спадкоємців Дженніфер Лінн Барнс READBERRY серія Ігри в трилер українською мовою
Сімнадцятирічна Айворі — звичайна дівчина. Її найближчі плани: вижити в старшій школі й бажано виграти стипендію… Аж раптом якийсь невідомий Тобіас Готорн, мільярдер, до речі, після смерті проголошує її єдиною спадкоємицею. Хто такий цей містер Готорн? Айворі вперше про нього чує! А ще й дивна умова щодо отримання спадку: дівчина мусить прожити рік у Готорн-хаусі разом з тещею, двома доньками й чотирма онуками багатія.Розкішний маєток, де повно потайних ходів, загадок і кодів, Айворі ділить із сім’єю багатія, яка геть не радіє юній зайді. А внуки містера Тобіаса, які виросли з упевненістю, що колись успадкують мільярди, взагалі вважають Айвері аферисткою і навіть останньою заплутаною загадкою свого дідуся. І тепер мета дівчини — перемогти в грі на виживання в новому для неї світі багатства та привілеїв, з небезпекою на кожному кроці.доньками й чотирма онуками багатія. Містер Тобіас за життя обожнював головоломки, тож Готорн-хаус напханий потаємними ходами, закодованими посланнями й загадками. А ображені родичі мільярдера вважають несподівану гостю хто — аферисткою, а хто — останньою загадкою старого. Отже тепер найближчі плани Айворі такі: виграти в небезпечній грі й при цьому бажано якось вижити в підступному світі багатства і привілеїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | READBERRY |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 416 |
| Год издания | 2023 |
| ISBN | 9786170982391 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 14.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Книга Игры наследников Дженнифер Линн Барнс Ранок на украинском языке |
| Основные | |
| Жанр | Триллеры |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 710 кг |
- Цена: 540 ₴








