Робочий зошит Інтерактивна книжка Логіка для дітей Бачинська І.П Книги для дошкільнят Торсінг
Навчальна і розвиваюча дитяча література
Цей робочий зошит призначений для розвитку логічного мислення у майбутнього школяра. Якщо у дитини добре розвинуте логічне мислення, їй набагато легше розв'язувати задачі, запам'ятовувати інформацію і взагалі досягати успіху в різних життєвих сферах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-939-266-4 |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Общее развитие |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.094 кг |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2017 |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Учебный период | Дошкольная подготовка |
| Тип назначения | Інтерактивна книжка Логіка для дітей Бачинська І.П Книги для дошкільнят Торсінг |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴






